Žiniasklaida: Rusija formuoja kovos linijas įsiveržimui į Ukrainą

rusija formuoja kovos linijas įsiveržimui į ukrainą

Tiriamosios žurnalistikos žurnalistai pranešė apie daugybę požymių, kad batalionų taktinės grupės dabar formuoja kovos linijas. Artimiausiomis dienomis galima tikėtis puolimo. Apie tai pirmadienį, vasario 21 d., pranešė „Conflict Intelligence Team” tiriamosios žurnalistikos žurnalistai.

Pasak jų, pastaruoju metu Rusijos įrangos judėjimo prie Ukrainos sienų pobūdis labai pasikeitė.

Rusija planuoja įsiveržimą į Ukrainą

„Anksčiau vikšrinės transporto priemonės (tankai, BMP, SAU) buvo vežamos beveik vien tik geležinkelio platformose ir transporteriuose, o dabar jos beveik visur juda savarankiškai. Be to, šis judėjimas dažnai vyksta vos už kelių kilometrų nuo Ukrainos sienos”, – teigiama ataskaitoje.

Pažymima, kad tankai ir kita įranga seka kartu su TPS sunkiosiomis liepsnosvaidžių sistemomis, nors pastarosios priklauso kitai kariuomenės rūšiai (RXBZ).

„…Labiausiai tai panašu į bataliono taktinių grupių kovinių įsakymų formavimą. Manome, kad pajėgų perdislokavimas iš kitų regionų baigėsi ir, atrodo, kad jos vyksta į pradines pozicijas galimam puolimui”, – mano tyrimą atliekantys žurnalistai.

Pasak jų, kai kurie Rusijos kariai netoli sienos laikomi apgailėtinomis sąlygomis: jie miega perpildytose patalpose ir nėra centralizuotai maitinami.

Pabrėžiama, kad tokiomis sąlygomis karių ilgai išlaikyti neįmanoma, todėl artimiausiomis dienomis galima tikėtis puolimo.

Primename, kad Pentagonas anksčiau teigė, jog Rusijos ataka gali įvykti jau šiandien.

Anksčiau JAV prezidentas J. Bidenas pareiškė, kad Rusijos kariuomenės puolimas Ukrainoje gali įvykti „kitą savaitę” ir net „per kelias artimiausias dienas”.

Exit mobile version