Putinas įjungia specialų branduolinių ginklų režimą

putinas įjungia specialų branduolinių ginklų režimą

Taip Rusijos prezidentas reagavo į Vakarų sankcijas Rusijai ir kitų šalių „agresyvius pareiškimus” jos atžvilgiu.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įsakė Gynybos ministerijai įvesti Rusijos atgrasomąsias pajėgas į ypatingą parengtį. Įsakymą jis davė per susitikimą su Rusijos generalinio štabo vadovu Valerijumi Gerasimovu ir gynybos ministru Sergejumi Šoigu.

Taip Rusijos vadovas reagavo į Vakarų šalių ekonomines sankcijas ir NATO vadovų „agresyvius pareiškimus” Rusijos atžvilgiu.

„Matote, kad Vakarų šalys imasi nedraugiškų veiksmų prieš mūsų šalį ne tik ekonomikos srityje, turiu omenyje neteisėtas sankcijas, apie kurias visi žino. Tačiau aukščiausi NATO šalių pareigūnai taip pat daro agresyvius pareiškimus apie mūsų šalį. Todėl įsakau gynybos ministrui ir Generalinio štabo viršininkui pervesti Rusijos kariuomenės atgrasymo pajėgas į specialų kovinės prievolės režimą.

Gynybos ministerijos interneto svetainėje rašoma, kad „strateginio atgrasymo pajėgos yra Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų kovinės galios pagrindas, skirtas atgrasyti nuo agresijos prieš Rusijos Federaciją ir jos sąjungininkus bei nugalėti agresorių kare naudojant įvairių rūšių ginklus, įskaitant branduolinį ginklą.

Exit mobile version