„Google” testuoja didžiulius pagrindinio puslapio pakeitimus

google testuoja naują pagrindinį puslapį

Pagrindinis „Google” puslapis yra viena patogiausių vietų internete. Į jį nuėjus pasitinka paprastas paieškos laukelis ir nieko daugiau. Tačiau tai gali pasikeisti, nes kai kurie naudotojai pastebi didelių Google.com skirtumų.

9To5Google pirmieji pastebėjo skirtumą, ir atrodo, kad jis atsiranda tik „Google” pagrindinio puslapio darbalaukio versijoje. Iš tikrųjų ekrano apačioje yra daug valdiklių arba kortelių, kuriose kartu su standartiniu paieškos langeliu, kurį jau pažįstate ir mėgstate, pateikiama tam tikra esminė informacija.

Atrodo, kad „Google” bando šį naująjį pagrindinį puslapį, nes dauguma žmonių vis dar mato standartinį paieškos laukelį ir nieko daugiau. Tačiau tie, kurie turi naująjį pagrindinį puslapį, matys orų, tendencijų, ką žiūrėti, akcijų ir (arba) rinkų, vietos įvykių ir COVID naujienų valdiklius.

Nė vienas iš valdiklių neatrodo įkyrus, todėl galite drąsiai į juos nekreipti dėmesio ir ieškoti, ko norite, nekreipdami į juos dėmesio. Ekrano apačioje taip pat yra mygtukas „Paslėpti turinį”, kuris leidžia atsikratyti valdiklių ir matyti paprastą „Google” paieškos ekraną.

Neaišku, ar tai bus plačiai paplitęs pagrindinis puslapis, nes „Google” oficialiai nieko nepaskelbė. Turėsime palaukti ir pažiūrėti, ar laikui bėgant naujasis „Google” pagrindinis puslapis bus plačiau diegiamas.

Exit mobile version